WYNIKI DEAF TALENT (30.09.2014)

Podczas imprezy w Warszawie w dniu 27.09 odbył się konkurs Deaf Talent. Wzięli udział wszyscy finaliści za wyjątkiem Ryszarda Szarzyńskiego, który nie mógł przyjechać.
Jurorami byli Iwona Cichosz, Bartosz Marganiec oraz Ewa Kinowa.
Prowadzącym konkurs byli Marek Smietana oraz Joanna Łacheta.
Konkurs trwał od godziny 21 do 23:30.

Główną nagrodę – 1000 zł – wygrał Arek Bazak, który pokazał oszałamiającą poezję w PJM.
Drugie miejsce zdobył wystrzałowy iluzjonista – Maciej Kowalski – który wygrał 700 zł.
Trzecie miejsce przypadło zaś Damianowi Rzeźniczak – otrzymał 300 zł nagrody.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy pozostałym za udział!

Po zdjęcia zapraszamy na stronie www.facebook.com/deaftalent

——————————————

BILETY (28.08.2014)

Rozpoczęła się sprzedaż biletów. Po szczegóły zapraszamy do zakładki Bilety :)

WYNIKI (1.08.2014)

Do Finału w Warszawie 27 września dostały się następujące osoby (w kolejności alfabetycznej nazwisk):

1) Arkadiusz Bazak (poezja z pantomimą),
2) Maciej Kowalski (iluzja),
3) Monika Kozub (pantomima),
4) Paweł Molęda (taniec),
5) Adam Rogala (konstruowanie przedmiotów z metalu i drewna),
6) Damian Rzeźniczak (poezja z elementami pantomimy),
7) Adam Stoyanov (poezja),
8) Ryszard Szarzyński (pantomima),
9) Michał Talarek (poezja),
10) Artur Werbel (poezja).

Gratulujemy i do zobaczenia w Warszawie!

————

Zamknięty nabór na Deaf Talent (22.07.2014)

Nabór na Deaf Talent został przedłużony z 15 lipca na 20 lipca. Teraz został zamknięty.

W sumie mamy zgłoszonych 12 kandydatów. Obecnie trwa weryfikacja danych, filmików, kompletowanie dokumentów.

Wyniki zostaną ogłoszone 1 sierpnia.

Najnowsze informacje! (27.06.2014)

Ze względu na to, iż termin zgłoszeń upływa za 19 dni, ułatwiamy wszystkim chętnym zgłoszenie się do konkursu Deaf Talent, i prosimy:

1) Nakręćcie filmik z pokazem ze swojego talentu

2) Wrzućcie na YouTube

3) Ustawcie na prywatny, a widz: Deaf Day

4) Wyślijcie informację z linkiem do nas na email: deaftalent@fundacjakokon.pl

To wszystko. Resztę procedur przeprowadzimy już wspólnie, dostaniecie pomoc on-line, przez kamerkę albo pisemną na czacie, czy na email :)

Poza tym, jest garść dodatkowych informacji. Oglądajcie poniżej!

Witajcie Drodzy Głusi,

Ze względu na liczne zapytania na temat trzech występów do przygotowania na Deaf Talent publikujemy filmik precyzujący, o co chodzi z tymi występami.

W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu!

Organizatorzy Deaf Talent

——

Niespodzianka, co? Trzeba było poczekać kilka dni, żeby otrzymać kolejne informacje :)

W końcu otrzymaliście je od Marka Śmietany, jednego z organizatorów. Oto jego video:

Deaf Talent 2014 jest pierwszym ogólnopolskim konkursem umiejętności i zdolności Głuchych. Będzie prezentacją talentu Głuchych na scenie podczas imprezy z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych.

Przez talent możemy rozumieć najróżniejsze umiejętności, które można zaprezentować na scenie, takie jak taniec, poezja PJM, zdolności manualne – pokaz kart, zdolności sceniczne – kabaret, dowcipy, pokazy sportowe – np. podrzucanie piłki kolanami, i wiele innych. Pokazy mają być związane z rękami i językiem migowym.

Pierwszą edycję organizuje Fundacja Promocji Kultury Głuchych KOKON. Organizatorami są Ola Szurik, Anna Butkiewicz i Marek Śmietana.

Zapraszamy chętnych do zgłoszenia na konkurs Deaf Talent do podstrony „Zgłoszenia”, tam znajdziecie informacje, co należy zrobić. Wszystkie informacje będą tekstowe i w wersji PJM.

W razie, gdybyście chcieli skontaktować się z Organizatorami, proszę zajrzeć na zakładkę „Kontakt”. Tam są informacje, jaki jest email do Organizatorów, jak skontaktować się przez videokonferencję, oraz fanpage Deaf Talent ;)

Gorąco zapraszamy do zgłaszania się!