Po premierze spotu – miejsce koncertu Signmarka

Jest już po premierze spotu Porozmawiaj ze mną. Było bardzo przyjemnie. Przyjechała Fundacja Kultury bez Barier, Fundacja ECHO, byliśmy oczywiście my, jako prowadzący premierę. Przyjechali aktorzy, reżyser, byli organizatorzy. Zainteresowane osoby mogły przyjść i posłuchać naszych wrażeń i opinii, dowiedzieć się, jak wyglądała praca na planie filmowym. Można było też dowiedzieć się, czym jest Polski Język Migowy oraz czemu jest on taki ważny dla Głuchych. Głównym punktem programu był oczywiście pokaz spotu, który bardzo wszystkim się spodobał. Już niedługo będą zdjęcia, oraz oczywiście sam spot „Porozmawiaj ze mną” zostanie opublikowany w internecie!

Tymczasem dzisiaj wieczorem zapraszamy na koncert gluchego fińskiego rapera, Signmarka, oraz grupy Młodzi Migają Muzykę, który odbędzie się w klubie Sztuki i Sztuczki na ul. Szpitalnej 8A o godzinie 19:30. Zapraszamy!

Bookmark the permalink.